Promocje
Stringi ASTRID nude PREORDER
Stringi ASTRID nude PREORDER

65,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
Biustonosz soft ASTRID nude PREORDER
Biustonosz soft ASTRID nude PREORDER

169,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł
Brazyliany nude PREORDER
Brazyliany nude PREORDER

55,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 69,00 zł
Biustonosz VIVIEN nude Push Up PREORDER
Biustonosz VIVIEN nude Push Up PREORDER

149,00 zł

Cena regularna: 169,90 zł

Najniższa cena: 169,90 zł
Szorty BOHO
Szorty BOHO

45,00 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
Koszula nocna VIRGINIA
Koszula nocna VIRGINIA

59,00 zł

Cena regularna: 139,90 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
Majtki WILD
Majtki WILD

32,00 zł

Cena regularna: 55,00 zł

Najniższa cena: 45,00 zł
Koszulka z podwójną falbanką VENICE czarna
Koszulka z podwójną falbanką VENICE czarna

55,00 zł

Cena regularna: 75,00 zł

Najniższa cena: 55,00 zł
T-shirt PASTEL banan
T-shirt PASTEL banan

49,00 zł

Cena regularna: 90,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
Braletka VERITA czerwień
Braletka VERITA czerwień

79,00 zł

Cena regularna: 119,90 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
Spodenki z zakładkami VENICE beż
Spodenki z zakładkami VENICE beż

49,00 zł

Cena regularna: 70,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
Majtki VIVIEN czerwone
Majtki VIVIEN czerwone

39,00 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 45,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa ( Kurier Inpost) już od 250,00 zł.
Regulamin Bonów Podarunkowych

Wydawcą Bonów podarunkowych jest Kamila Radzajewska, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Kamila Radzajewska, ul. Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, NIP 5423397869Dla potrzeb interpretacji Regulaminu, poniższe postanowienia oznaczają:

 

  1. Bon podarunkowa KAVSKA - to elektroniczny lub materialny bon towarowy wydany na okaziciela, uprawniający Użytkownika do jego realizacji w sklepie internetowym www.kavska.pl  poprzez nabywanie w zamian za jego równowartość towarów i usług oferowanych przez sklep www.kavska.pl.  Bon podarunkowy zawiera kwotę wyrażoną w PLN (50 zł, 100 zł, 200 zł) 

 

  1. Nabywca - osoba, firma lub instytucja, która zakupiła Bon podarunkowy w sklepie internetowym www.kavska.pl ;

 

  1. Użytkownik - każdorazowy posiadacz Bonu podarunkowego 

 

  1. Towary - produkty oferowane do sprzedaży w sklepie internetowym www.kavska.pl ;

 

  1. Regulamin - to niniejszy regulamin Bonów podarunkowych KAVSKA

1 Warunki ogólne

 

  1. Bon podarunkowy KAVSKA może być użyty wyłącznie w sklepie internetowym www.kavska.pl

 

  1. Bon podarunkowy KAVSKA nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócony. 

 

  1. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za Bony podarunkowe KAVSKA które zostały utracone lub uszkodzone, po ich przekazaniu Nabywcy. 

 

  1. Nabywcy oraz Użytkownikowi nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Wydawcy z tytułu utraty (w tym również kradzieży) lub zniszczenia Bonu podarunkowego KAVSKA

 

2 Bon podarunkowy

 

1. Bon podarunkowy jest wydawany w nominale: 100 PLN, 200 PLN oraz 50 PLN. 

2. Bon podarunkowy ważny jest przez okres dwóch miesięcy. Aktywacja Bonu podarunkowego następuje z chwilą zaksięgowania wpłaty na koncie Wydawcy lub maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od momentu finalnej realizacji zamówienia w sklepie internetowym www.kavska.pl , pod warunkiem dokonania stosownej płatności. 

3. W ofercie dostępne są Bony podarunkowe KAVSKA w następujących formach:

 

a) Bon podarunkowy w formie materialnej - wysyłany do klienta standardową wysyłką przez przesyłkę pocztową po zatwierdzeniu płatności od Nabywcy.

 

b) Bon podarunkowy w formie elektronicznej – wysyłany do klienta na podany przez Nabywcę adres e-mailowy po zatwierdzeniu płatności od Nabywcy.

3 Zakup Bonów podarunkowych

 

1. Zakup Bonów podarunkowych KAVSKA następuje po cenie nominalnej. 

 

2. Zakup Bonów podarunkowej KAVSKA nie podlega żadnym upustom ani rabatom, nie podlega również promocjom ogólnym ani zniżkom uzyskanym z okazjonalnych kodów rabatowych.

 

 4 Realizacja Bonów podarunkowych

1. Bon podarunkowy może zostać wymieniony na dowolny towar oferowany przez Sklep www.kavska.pl 

2. Bon podarunkowy stanowi pełnowartościową formę płatności. 

3. W celu realizacji Bonu podarunkowego w sklepie internetowym www.kavska.pl należy podać podczas realizacji zamówienia jednorazowy, unikalny kod, który zostaje przekazany Nabywcy w ramach Bonu podarunkowego  KAVSKA.

 

4. Bonem podarunkowym KAVSKA nie można płacić za inny Bon Podarunkowy.

5. Przy realizacji Bonu podarunkowego KAVSKA, Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce, gdy wartość otrzymywanego towaru jest niższa niż wartość nominalna Bonu podarunkowego. 

6. Bon podarunkowy jest jednorazowego użytku. Reszta środków pieniężnych, pozostała po zrealizowaniu Bonu nie podlega zwrotowi i możliwości ponownej realizacji. 

 

7. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, gdy wartość otrzymywanego towaru lub świadczonej usługi jest wyższa niż aktualna wartość nominalna bonu podarunkowego. 

 

8. Nabywca lub Użytkownik mogą posłużyć się Bonem podarunkowym KAVSKA tylko jeden raz.

 

9. Wydawca ma prawo odmówić realizacji Bonu podarunkowego KAVSKA w następujących przypadkach:

a) Upływu terminu ważności Bonu podarunkowego  KAVSKA (2 miesiące po aktywacji).

 

b) Brak środków na Bonie podarunkowym KAVSKA

 

c) Brak technicznej możliwości realizacji Bonu podarunkowego KAVSKA (np. brak możliwości uzyskania połączenia z systemem informatycznym Wydawcy, uszkodzenia Bonu podarunkowego KAVSKA w stopniu uniemożliwiającym odczytanie danych zapisanych na Bonie podarunkowym KAVSKA, w innych przypadkach niezawinionych przez Wydawcę).

 

10. Bez względu na wartość nominalną Bonu podarunkowego KAVSKA, dopuszczalne jest dokonanie zakupów przy użyciu jednocześnie (tj. w ramach jednych zakupów) maksymalnie jednego Bonu podarunkowego KAVSKA.

5 Rozliczenia Bonów podarunkowych

 

1. Nabywca w chwili wydania Bonu podarunkowego otrzymuje od Wydawcy:

 

a) Potwierdzenie nabycia Bonu podarunkowego (Potwierdzenie Sprzedaży) formą elektroniczną na podany adres e-mailowy po otrzymaniu wpłaty na konto Wydawcy.

b) Informację e-mailową o dokonanym zakupie Bonu podarunkowego KAVSKA potwierdzającą dokonanie zakupu i wartość Bonu podarunkowego KAVSKA

 

2. Wszelkie reklamacje związane z zakupem towarów i usług przy użyciu Bonu podarunkowego KAVSKA  będą rozpatrywane przez Wydawcę w ciągu 14 dni od daty złożenia pisemnej reklamacji przez Użytkownika na adres e-mailowy shop@kavska.pl 

 

 

6 Zwrot Towarów

1. Nabywcy przysługuje prawo odstąpienia od umowy zakupu Bonu podarunkowego KAVSKA w terminie 14 dni od dnia jej odbioru, pod warunkiem, że Bon podarunkowy KAVSKA nie został wykorzystany, a środki pieniężna zawarte na Bonie nie zostały wydane w całości lub części przed upływem w/w 14-dniowego terminu. W przypadku, gdy środki zostały użyte choćby częściowo, prawo odstąpienia od umowy nabycia Bonu Podarunkowego KAVSKA w żadnej innej formie nie przysługuje.

2. W przypadku zwrotu Bonu podarunkowego KAVSKA, który został wydany:

a) w formie materialnej – zwrot następuje poprzez odesłanie jej drogą pocztową wraz ze stosownym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, dostępnym na stronie Wydawcy, na adres:

 

Sklep Internetowy www.kavska.pl 

 Kamila Radzajewska

  ul. Pogodna 63/1

15-365 Białystok

 

b) w formie elektronicznej – następuje poprzez wysłanie pisemnie wypełnionego formularza odstąpienia od umowy dostępnego na stronie Wydawcy oraz przesłanie go na adres e-mailowy shop@kavska.pl.  Zwrot płatności nastąpi, przelewem na podany rachunek bankowy.

3. W przypadku zwrotu towarów, zakupionych w internetowym sklepie www.kavska.pl przy użyciu Bonu podarunkowego KAVSKA Nabywca lub Użytkownik otrzymuje zwrot równowartości zwracanego produktu na saldo konta, z którego było składane zamówienie z użyciem Bonu podarunkowego KAVSKA.   

 

 7 Postanowienia końcowe

1. Nabywca/Użytkownik wraz z otrzymaniem Bonu podarunkowego KAVSKA oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów. 

 

2. Bon podarunkowy KAVSKA nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego. 

 

3. Bon podarunkowy KAVSKA w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa nie jest oficjalnym środkiem płatniczym. Bon podarunkowy KAVSKA stanowi elektroniczną formę bonu towarowego. 

 

4. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie przepisy dotyczące znaków legitymacyjnych na okaziciela. 

 

5. Treść niniejszego Regulaminu jest udostępniona na stronie internetowej pod adresem www.kavska.pl. Wydawca ma obowiązek przekazania Nabywcy/Użytkownikowi Regulamin w formie pisemnej na każde jego żądanie. 

 

6. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu z ważnych powodów. Wszelkie zmiany obowiązują od daty ich wprowadzenia przez Wydawcę, po udostępnieniu zmienionego Regulaminu do wglądu na stronie internetowej www.kavska.pl 

 

W razie pytań prosimy o kontakt przez email shop@kavska.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl